היי לך!
בטח גילית שיש משהו שאת ממש טובה בו, או שאולי למדת משהו שממש עניין אותך, כך או כך - החלטת להקים עסק.
היום הזה, כשמגיעים למס הכנסה, מע"מ וביטוח לאומי ומצהירים קבל עם ועדה (אך בשקט מופתי, בכל זאת את במשרד ממשלתי...) שאת בעלת עסק, הוא יום שאף אחת מאיתנו לא תוכל לשכוח - בין אם זה בגלל ההתרגשות, תחושת העצמאות או הידיעה שאת בעלת משהו טוב שאת יצרת.
אז מצאת שם לעסק, לוגו שצועק אותך לעולם, עשית מיתוג שלא מבייש את סט הציוד המשרדי שרכשנו לכיתה א' ואפילו העברת את הסדנה הראשונה שלך או מכרת מוצרים.
אממה... פתאום גילית שבמערכת יחסים לא מספיקה אהבה, אופס... התכוונתי שבעסק לא מספיקה התשוקה. 
הבנת שצריך לעבוד, לשווק, לתמחר, לכתוב הצעות מחיר, לדבר עם לקוחות, לפתח את העסק, למלא סדנה, לבטל אותה, לנסות למלא אותה שוב, להתאכזב, להתרגש, לשמוח, לפחד, לעצור. כן, תעצרי. 
אם הגעת עד לפה ועדין לא ברור לך מה העסק שלך אמור לבטא, אם אין לך אסטרטגיה שיווקית מובנית ואם ניסית בכל דרך אפשרית להיות נוכחת ברשת החברתית ועדין לא ברור לך מה לעשות - הגעת למקום הנכון!

את מוכנה לצאת למסע?
נעים מאד, שמי רותם יחזקאל, בת 30, נשואה ומתגוררת בזכרון יעקב.
למעלה משש שנים אני עוסקת בכתיבה שיווקית ברשת, בקידום עסקים בפייסבוק ובבניית אסטרטגיות שיווק לבעלי עסקים קטנים ובינוניים במדיה החברתית. 
לפני כמעט שנתיים הקמתי את העסק המתוק שלי Simply The Cake סדנאות אפייה וקינוחים בהזמנה אישית. הייתי בטוחה שאני יודעת הכל, שהשיווק ילך לי בקלות ושהלקוחות כבר יגיעו אלי. 
אממה... מהר מאד הבנתי שלא כך הדבר, ונאלצתי, לראשונה בחיי, להתמודד בסיטואציה בה השיווק מרתיע אותי. פחדתי. 
מהר מאד החלטתי שאני לא נותנת לפחדים והחששות להשפיע עלי, והחלטתי לצאת לדרך. לאט לאט למדתי, חקרתי, בניתי, התנסיתי ויצרתי מערך שלם שדרכו הצלחתי להתאהב שוב בשיווק של עצמי. 
בשנה האחרונה החלטתי לקבץ את כל הידע, הניסיון, הכלים והפרקטיקה שצברתי, לעטוף אותם בסרט מתנה ולהנגיש לך אותם, בעלת עסק יקרה, שלא פעם חוששת משיווק העסק, מהחשיפה ברשת או אפילו מהטכנולוגיה שלא מפסיקה להתפתח ומונעת ממך לפרוץ קדימה.
ותזכרי, שיווק העסק לא חייב להיות משהו מתיש, מפחיד או מאיים 
את יכולה ליהנות ממנו בדיוק כמו משוקולד, כן שוקולד!
אז כמו שאמא שלי תמיד היתה אומרת כשהייתי פורצת לה למטבח ומבקשת לאפות : ״תפשילי שרוולים, תשטפי ידיים ויאלה מתחילים״. 
לקוחות משתפות