נועה מוזס

סדנת התכשיטים של נועה

רותם נכנסה לחיי לפני פחות משנה, ומאז המיומנויות שלי השתפרו פלאים. בזכותה. רותם היא אשת אשכולות אמתית, מלאת ידע, חדת מחשבה ובעלת עיני נץ: היא יודעת לזהות בדיוק מה כל בעלת עסק צריכה וכיצד להביא אותה אל המקום הזה.

למדתי אצלה אינספור מיומנויות: דיוק העסק, הצבת יעדים, בניית דפי נחיתה, תכנון שנה, מיומנויות עיצוב בפיקמאנקי, והיד עוד נטויה.

הפכתי לעוקבת צמודה, אחת שקופצת מיד על כל הזדמנות לקבל מהידע שלה ולשמוע ממנה פניני חוכמה.

הביטוי "המלצה חמה" ממזער את גודל ההמלצה שלי.

נטלי הירש

מאמנת אישית, סופרת, מנחת סדנאות כתיבה

כשהגעתי לרותם הייתי בורה בשיווק ולא הבנתי כלום במדיה החברתית, האמת? לא ידעתי אפילו להגדיר את מהות העסק  שלי. לאחר כמה סדנאות אצלה אסטרטגיית השיווק שלי רק הולכת ומשתכללת. 
למדתי לעשות אני דפי נחיתה לבד מאפס, ויש לי רשימת דיוור שרק הולכת וגדלה מדי יום. אנשים נרשמים לסדנאות ולהרצאות שלי בלי שאנקוף אצבע. 
פתחתי דף פייסבוק עסקי שבתוך שבוע כבר מכיל 100 עוקבים והיד נטויה. למדתי מה אפשר לעשות בכלום כסף ואיך למקסם את היכולת שלי והשפה האישית שלי ולשווק את עצמי והעסק שלי בצורה מדוייקת ונכונה בלי להוציא הון ובלי להרגיש מלאכותית. לרותם תמיד יש מה לחדש לי ואני עושה על הדרך גם נטוורקינג ופוגשת נשים מדהימות. 

מירב ערוסי

מאמנת אישית ועסקית 

תות תקשורת ותוצאות

עקבתי אחריה, כמה חודשים ראיתי איך כמו מטה קסם גם היא עושה קסמים והופכת את הכל לפשוט יותר, לאפשרי. בסדנת הכתיבה איפשרת לי להביא את עצמי לידי ביטוי, התאהבתי במי שפגשתי, בלי מסננים פשוט ככה.
עבורי היא בראה עולם חדש.

תודה עלייך!

מרב אבן זהר

סטייליסטית אישית

רינת חנוכייב

מאמנת אישית, מנחת  קבוצות ומרצה

את רותם פגשתי אחרי שעברתי ליווי עסקי שלא צלח וחיפשתי יועצת שתבין אותי, את המניעים שלי ושתראה איתי יחד את המטרות. את כל זה יש ברותם. היא יודעת לנווט אותי להגשמת מטרות ויעדים שהצבנו יחד בתוכנית עבודה. היא שולפת רעיונות יצירתיים שמדברים אותי ואת קהל היעד שלי ויודעת לצלול לתוך העסק ולראות קדימה. היא קשוחה ויודעת להרים שצריך, יחד עם זאת היא נעימה, תומכת ומכילה. 
רותם שמחה שאת מלווה אותי בדרכי העסקית, את בדיוק מה שחיפשתי. תודה שאת בשבילי!!!

מיטל לטמן

Masio - תירוץ למתוק

מרב אבן זהר

סטייליסטית אישית

כל הזכויות שמורות לרותם יחזקאל 2017
  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey Instagram Icon
054-6690223